-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів, учнів 1-4 класів Початкова школа с. Старий Яричів-філія ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, дошкільнят з 6 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці
Оголошено тендер
4 703 930.00
UAH
Номер:
318da5460f3d49ccb1a726ad72f193d5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-23-021686-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 703 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів, учнів 1-4 класів Початкова школа с. Старий Яричів-філія ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, дошкільнят з 6 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.12.2025 15:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовий Яричів
Сума2 283 127.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовий Яричів
Сума2 420 803.00 UAH