-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Активна електрична енергія
Оголошено тендер
11 660 000.00
UAH
Номер:
600e3117672747fca50cdb9f3c7724f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-22-029780-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271932
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, Новодністровськ, ПРОМБАЗА
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271932
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, Новодністровськ, ПРОМБАЗА
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 660 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Активна електрична енергія
Примітки:
60236, Чернівецька область, м. Новодністровськ, Промбаза. Категорія Замовника -юридична особи/суб’єкт господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначена у пункті 4 частини першої статті 2
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
22.12.2025 21:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 660 000.00 UAH