-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Паливна деревина(за додаткові кошти)
Оголошено тендер
69 918.00
UAH
Номер:
6aef7d0bdbec4730ac1785615b3d54a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-19-026668-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24173314
-
Адреса:
35014, Україна, Рівненська область, Костопільський р-н, село Малий Стидин
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24173314
-
Адреса:
35014, Україна, Рівненська область, Костопільський р-н, село Малий Стидин
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
69 918.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливна деревина(за додаткові кошти)
Примітки:
Відповідно до абзацу 3 пункту 15 Особливостей виникла додаткова потреба у здійсненні закупівлі за предметом закупівлі, закупівля за яким уже була здійсненна у поточному році, очікувана вартість такого предмета закупівлі не додається до очікуваної вартості тотожного предмета закупівлі. Замовник обирає вид закупівлі такого предмета закупівлі з урахуванням вартісних меж, визначених Особливостями Постанови №1178 від 12.10.2022 року. Закупівля деревини дров’яної за кодом ДК 021:2015 03413000-8 здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1178 у зв’язку з виникненням нагальної потреби, що унеможливлює дотримання строків проведення відкритих торгів з особливостями.
Додаткова потреба у деревині дров’яній виникла в процесі опалювального періоду у зв’язку з фактичним перевищенням розрахункових обсягів споживання та не могла бути об’єктивно передбачена замовником на момент планування закупівель.
Відсутність своєчасного придбання деревини дров’яної створює реальну загрозу припинення опалення приміщень установи, що може призвести до порушення санітарних норм, умов перебування працівників та відвідувачів, а також до зупинення діяльності установи.
З огляду на нагальний характер потреби та обмежені строки, проведення відкритих торгів з особливостями є неможливим, у зв’язку з чим замовником прийнято рішення про укладення прямого договору.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
19.12.2025 17:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМалий Стидин
Сума69 918.00 UAH