-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Миколаєві (м. Одеса)
Оголошено тендер
1 674 515.00
UAH
Номер:
15530a4ba41f4070b077ba08b9c57a51
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-17-017570-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42341034
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42341034
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 674 515.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Миколаєві (м. Одеса)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.12.2025 14:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Миколаєві (м. Одеса за адресою 1 Замовника)
Кількість
12 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Миколаєві (м. Одеса за адресою 2 Замовника)
Кількість
12 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума1 674 515.00 UAH