-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)
Оголошено тендер
2 592 500.00
UAH
Номер:
0d055e81085644e995fb990217c3aff4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-16-012281-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123237
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Краєвидна, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123237
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Краєвидна, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 592 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.12.2025 12:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2020 - Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума722 500.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписВідшкодування на покращене харчування
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 870 000.00 UAH