-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами
Оголошено тендер
28 129.00
UAH
Номер:
e68ba58081794590b8f3eb4b0e7f69be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-15-016807-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 129.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.12.2025 14:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з управління побутовими відходами
Кількість
114.4 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума28 129.00 UAH