-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Оголошено тендер
426 315.00
UAH
Номер:
02f829b0494649db8bf794e09d04c029
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-12-014321-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Тячівський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543762
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячів, вул. Нересенська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Тячівський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543762
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячів, вул. Нересенська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
426 315.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
12.12.2025 13:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТячів
Сума426 315.00 UAH