• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ПОСЛУГИ З ПРИБЕРАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРИМІЩЕНЬ ГОЛОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КОД ДК 021:2015-90910000-9 «ПОСЛУГИ З ПРИБИРАННЯ»

Оголошено тендер

650 400.00 UAH
Номер: ed22d37e3ebb4dc497f611fab7a586a1
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-12-003621-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
Замовник: Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
Очікувана вартість: 650 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ПОСЛУГИ З ПРИБЕРАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРИМІЩЕНЬ ГОЛОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КОД ДК 021:2015-90910000-9 «ПОСЛУГИ З ПРИБИРАННЯ»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.12.2025 09:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума650 400.00 UAH