• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)

Оголошено тендер

7 200.00 UAH
Номер: 1f5dac44d8ba47b1ae466e56ed6f4e64
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-10-013291-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Замовник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Очікувана вартість: 7 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Примітки: Закупівля на потребу 2026 р.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 10.12.2025 13:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХутір-Михайлівський
Сума3 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяХутір-Михайлівський
Сума3 600.00 UAH