• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщення)

Оголошено тендер

656 400.00 UAH
Номер: 2270e551c5684f88ad08bfaf8983784c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-05-008082-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна міграційна служба
Замовник: Державна міграційна служба
Очікувана вартість: 656 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщення)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.12.2025 11:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщення)
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1004010 - Керівництво та управління у сфері міграції, громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб
Сума656 400.00 UAH