-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крани кульові та клапани зворотні
Оголошено тендер
444 816.00
UAH
Номер:
b911ad77e0d8485db702d6ea15a3c50e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-05-001092-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
444 816.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Крани кульові та клапани зворотні
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
05.12.2025 08:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума444 816.00 UAH