-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкції та їх частини за кодом ДК 021:2015 -44210000-5 (Опорна башта ОБ-1)
Оголошено тендер
18 500 221.00
UAH
Номер:
f4c9fc5119984c69b897836999fb8ab8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-04-015716-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359018
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359018
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 500 221.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конструкції та їх частини за кодом ДК 021:2015 -44210000-5 (Опорна башта ОБ-1)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.12.2025 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7441 - Утримання та розвиток мостів/шляхопроводів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума18 500 221.00 UAH