-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021: 2015: 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Охоронне обладнання зі встановленням)
Оголошено тендер
132 000.00
UAH
Номер:
460b215835e74688bafdd338a0890eba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-02-021989-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021: 2015: 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Охоронне обладнання зі встановленням)
Примітки:
Спеціальний фонд (Міська програма підтримки сектору безпеки і оборони України на 2025 рік, затверджена рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 10.01.2025 № 11)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.12.2025 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд (Міська програма підтримки сектору безпеки і оборони України на 2025 рік, затверджена рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 10.01.2025 № 11)
Код класифікації видатківКПК-2025:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума132 000.00 UAH