-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів початкових класів
Оголошено тендер
160 160.00
UAH
Номер:
761e745a391d46409a567bfacbe2b86f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-02-015368-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №10 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33724047
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ВИДУМКА будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №10 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33724047
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ВИДУМКА будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування учнів початкових класів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.12.2025 14:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума48 048.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума112 112.00 UAH