• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єктів господарювання

Оголошено тендер

1 133 600.00 UAH
Номер: 49605b484ebb47629a7a68db43c6cd3b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-02-006757-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Очікувана вартість: 1 133 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єктів господарювання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Дата опублікування: 02.12.2025 10:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 133 600.00 UAH