• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Полотна, пили, сегменти

Оголошено тендер

257 100.00 UAH
Номер: 68b377912ea2431ba7881b77ec79cb7b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-02-000597-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Очікувана вартість: 257 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Полотна, пили, сегменти
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Дата опублікування: 02.12.2025 08:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума257 100.00 UAH