• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)

Оголошено тендер

64 000.00 UAH
Номер: 9c1848a437c94e658c945c8f8312c50b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-01-023406-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 64 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)
Примітки: на 2025 рік (субвенція для ТСЦ №1844)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.12.2025 18:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума64 000.00 UAH