-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системні блоки для комп'ютерів
Оголошено тендер
466 623.00
UAH
Номер:
a12873eeed2b49098f38159fee4c5a47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-01-023180-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чернігівська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910114
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Князя Чорного, буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Чернігівська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910114
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Князя Чорного, буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
466 623.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системні блоки для комп'ютерів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.12.2025 18:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Системні блоки для комп'ютерів
Кількість
25 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума466 623.00 UAH