-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№715,717,718,719,720,722, частина коридору), м. Житомир, вул. Пушкінська,38
Оголошено тендер
1 462.00
UAH
Номер:
972890166c3240928efd3bf8359da9cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-01-001601-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 462.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№715,717,718,719,720,722, частина коридору), м. Житомир, вул. Пушкінська,38
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.12.2025 09:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м(кімнати №№715,717,718,719,720,722, частина коридору),м. Житомир,вул. Пушківська 38
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:6381050 - Управління та випробування космічних засобів
Сума1 462.00 UAH