-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (2400 Вт, 2048 Вт/год)
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
4808dda53caa4f2b8f059144e9e359b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-28-005572-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, смт Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, смт Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (2400 Вт, 2048 Вт/год)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31681500-8 Зарядні пристрої
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.11.2025 11:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (2400 Вт, 2048 Вт/год)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 20.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума140 000.00 UAH