-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (код ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо)
Оголошено тендер
1 534 734.00
UAH
Номер:
72c9b8eaabb84979a3c6822e21d223b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-28-004173-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тернопільське вище професійне училище №4 імені Михайла Паращука
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547659
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Галицька, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Тернопільське вище професійне училище №4 імені Михайла Паращука
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547659
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Галицька, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 534 734.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ (код ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
28.11.2025 10:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти загального фонду - 1 414 734,00 грн., кошти спеціального фонду - 120 000,00 грн.
Сума1 534 734.00 UAH