• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Гольмієва медична система – 1 комплект (НК 024:2023 - 36037 Лазерна літотрипсійна система), (НК 031:2024 - Z12011003 Гольмієвий хірургічний лазер); медичний ендоскопічний відеопроцесор – 1 комплект (НК 024:2023 - 18034 Процесор відеозображень для ендоскопії), (НК 031:2024 - Z12020406 Відеопроцесори); уретерореноскоп одноразового використання – 4 комплекти (НК 024:2023 - 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий), (НК 031:2024 - Z12020713 Уретерореноскопи); медичний монітор – 1 комплект (НК 024:2023 - 36612 Кольоровий монітор для відображення зображень), (НК 031:2024 - Z11900802 Монітори перегляду біовізуалізації)» (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)

Оголошено тендер

3 553 879.00 UAH
Номер: 05650dc185034f06aa7d73b639d07623
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-27-010719-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Очікувана вартість: 3 553 879.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Гольмієва медична система – 1 комплект (НК 024:2023 - 36037 Лазерна літотрипсійна система), (НК 031:2024 - Z12011003 Гольмієвий хірургічний лазер); медичний ендоскопічний відеопроцесор – 1 комплект (НК 024:2023 - 18034 Процесор відеозображень для ендоскопії), (НК 031:2024 - Z12020406 Відеопроцесори); уретерореноскоп одноразового використання – 4 комплекти (НК 024:2023 - 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий), (НК 031:2024 - Z12020713 Уретерореноскопи); медичний монітор – 1 комплект (НК 024:2023 - 36612 Кольоровий монітор для відображення зображень), (НК 031:2024 - Z11900802 Монітори перегляду біовізуалізації)» (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Примітки: Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження замовника: 23100, м. Жмеринка, вул. Київська, 288. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100 %). Термін поставки до 31.12.2025 , місце поставки- КНП " Жмеринська ЦРЛ", вул. КИЇВСЬКА, 288, Україна, Вінницька обл., м. Жмеринка, 23100. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА_ДОКУМЕНТАЦІЯ_3316-листопад 2025", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Найменування та технічні характеристики товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – технічні та якісні вимоги до предмета закупівлі) та по тексту оголошення
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 27.11.2025 13:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Гольмієва медична система
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)
Медичний ендоскопічний відеопроцесор
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)
Уретерореноскоп одноразового використання
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 4 комплект
Період постачання (не задано)
Медичний монітор
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума3 553 879.00 UAH