-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги пов’язані з наданням ліцензії на програмне забезпечення Windows 11 Pro та Microsoft Office LTSC Professional Plus 2024
Оголошено тендер
1 434 645.00
UAH
Номер:
934c1cd9916c4482a4d04a72ac7f8b4d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-27-000340-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 434 645.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги пов’язані з наданням ліцензії на програмне забезпечення Windows 11 Pro та Microsoft Office LTSC Professional Plus 2024
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
27.11.2025 08:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 434 645.00 UAH