• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Електрична енергія (з розподілом)

Оголошено тендер

138 096.00 UAH
Номер: 9eedce86b0b2484e8d2272fc53ed81d3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-26-007717-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
Очікувана вартість: 138 096.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (з розподілом)
Примітки: Згідно нагальної потреби закуповується електрична енергія (з розподілом) для закладів освіти на грудень 2025 р. Місце знаходження: 53742 Дніпропетровська обл. Криворізький р-н, с. Карпівка, вул. Центральна, 97-А. Код 41807012 Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Категорія замовника: відповідно до п.1 ч.3 ст.2 Закону України № 922 - VIІІ "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), а саме: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 26.11.2025 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 12330 кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКарпівка
Сума20 496.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКарпівка
Сума117 600.00 UAH