-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги друку рахунків за електричну енергію та інформаційних повідомлень і їх доставка ДК 021:2015: 79820000-8 - Послуги, пов’язані з друком ( відповідний код 79823000-9 ).
Оголошено тендер
450 000.00
UAH
Номер:
67c6dfad7ae247f3ad2aaf232d6d325a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-24-018917-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки будинок 2 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки будинок 2 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги друку рахунків за електричну енергію та інформаційних повідомлень і їх доставка ДК 021:2015: 79820000-8 - Послуги, пов’язані з друком
( відповідний код 79823000-9 ).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Дата опублікування:
24.11.2025 16:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума450 000.00 UAH