• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВО 5236 ВХ Теребовлянського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)

Оголошено тендер

8 500.00 UAH
Номер: 6103f18917a34643a4a0a5a7e75056a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-24-007612-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Замовник: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Очікувана вартість: 8 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВО 5236 ВХ Теребовлянського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.11.2025 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Поточний ремонт службового легкового автомобіля ВАЗ 2107, реєстраційний номер ВО 5236 ВХ Теребовлянського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, ДК 021:2015 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів)
Код ДК 021:2015: 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опискошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
Сума8 500.00 UAH