• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з тимчасового приєднання електроустановок (проектування, виконання будівельно-монтажних робіт лінійної частини приєднання), та здійснення тимчасового підключення електроустановок до електричних мереж системи розподілу

Оголошено тендер

161 560.00 UAH
Номер: cf165a68f4574fa881b7e3814f7bf07c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-21-017163-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 161 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з тимчасового приєднання електроустановок (проектування, виконання будівельно-монтажних робіт лінійної частини приєднання), та здійснення тимчасового підключення електроустановок до електричних мереж системи розподілу
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником;(абз.4 пп.5 п.13 Постанови 1178)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.11.2025 15:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяВеликий Бурлук
Сума161 560.00 UAH