-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень)
Оголошено тендер
452 496.48
UAH
Номер:
a3de4e8de37c486bbe784bd0a41dc087
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-21-009523-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація №2» Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13961729
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Івана Мазепи, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація №2» Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13961729
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Івана Мазепи, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
452 496.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень)
Примітки:
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Дата опублікування:
21.11.2025 12:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума452 496.48 UAH