-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів 4-го поверху Виконкому Ужгородської міської ради (УДКСУ) (45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи); Поточний ремонт санвузла 2-го поверху Ужгородської міської ради пл. Поштова, 3 у місті Ужгород (45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи). Лот 1 Поточний ремонт кабінетів 4-го поверху Виконкому Ужгородської міської ради (УДКСУ) (45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи); Лот 2 Поточний ремонт санвузла 2-го поверху Ужгородської міської ради пл. Поштова, 3 у місті Ужгород (45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи).
Оголошено тендер
1 082 497.00
UAH
Номер:
5ae80e5b78394123a71ee5c18d7f24ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-19-013424-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053699
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, площа Поштова, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053699
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, площа Поштова, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 082 497.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт кабінетів 4-го поверху Виконкому Ужгородської міської ради (УДКСУ) (45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи); Поточний ремонт санвузла 2-го поверху Ужгородської міської ради пл. Поштова, 3 у місті Ужгород (45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи). Лот 1 Поточний ремонт кабінетів 4-го поверху Виконкому Ужгородської міської ради (УДКСУ) (45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи); Лот 2 Поточний ремонт санвузла 2-го поверху Ужгородської міської ради пл. Поштова, 3 у місті Ужгород (45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи).
Примітки:
Місцезнаходження замовника: пл. Поштова, 3, м.Ужгород, Закарпатська обл., Україна, 88000. Категорія замовника: орган державної влади та орган місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону. Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги (з особливостями). Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Застосування рамкової угоди – не застосовується.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.11.2025 14:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету - 1082497,00 з ПДВ, з них: Лот1 – 886191,00 грн. з ПДВ; Лот 2 – 196306,00 грн. з ПДВ.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгород
Сума1 082 497.00 UAH