• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

09120000-6 Газове паливо (природний газ)

Оголошено тендер

613 893.60 UAH
Номер: 262a35bf2c8f44d4a6fcb038d9468f05
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-19-006750-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
Очікувана вартість: 613 893.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09120000-6 Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 19.11.2025 11:31
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТомаківка
Сума613 893.60 UAH