-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійний проектор з короткофокусним об’єктивом ((короткофокусний проектор з кріпленням у комплекті та HDMI кабелем)
Оголошено тендер
94 450.00
UAH
Номер:
f2b8caa9d9714b6f891606d22793c69e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-18-021188-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944723
-
Адреса:
67571, Україна, Одеська область, Одеський район, село Фонтанка, вул. Степна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944723
-
Адреса:
67571, Україна, Одеська область, Одеський район, село Фонтанка, вул. Степна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
94 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мультимедійний проектор з короткофокусним об’єктивом ((короткофокусний проектор з кріпленням у комплекті та HDMI кабелем)
Примітки:
Мова, якою зарповнюються всі документи- українська
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.11.2025 19:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяФонтанка
Сума94 450.00 UAH