-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Виносна антена AvengeAngel Big Hulk plus 2.4G - 5.8G в комплекті з кабелем WL400 (RG8) – N-type (тато) (2*30м), в кількості 4 комплекти за кодом ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
3b8862db278941c3a3653430e0b32869
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-17-022122-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Військова частина А4860
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637812
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, 0
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А4860
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637812
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, 0
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виносна антена AvengeAngel Big Hulk plus 2.4G - 5.8G в комплекті з кабелем WL400 (RG8) – N-type (тато) (2*30м), в кількості 4 комплекти за кодом ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
17.11.2025 22:26
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підпунктом 4 пункту 13 Особливостей №1178 передбачено, що Замовник може здійснювати закупівлю без проведення закупівлі в електронній системі закупівель у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
-
Дата публікації:
17.11.2025 23:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Виносна антена AvengeAngel Big Hulk plus 2.4G - 5.8G в комплекті з кабелем WL400 (RG8) – N-type (тато) (2*30м)
Кількість
4 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума300 000.00 UAH