-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безтіньова операційна лампа , Підвісна опорна рама
Оголошено тендер
332 310.00
UAH
Номер:
5f4d338a0b524b4e8057b73be3a102aa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-17-008420-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
332 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Безтіньова операційна лампа , Підвісна опорна рама
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.11.2025 12:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Безтіньова операційна лампа – 1 комплект (код НК 031:2024: Z12010701— Фіксовані безтіньові лампи);
×
-
НК 024:2023:
12282 Операційний світильник
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Підвісна опорна рама – 1 комплект (код НК 031:2024: Z12010780— Системи освітлення з безтіньовими лампами апаратні аксесуари)
×
-
НК 024:2023:
12282 Операційний світильник
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума332 310.00 UAH