• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спеціалізовані змазки та рідини

Оголошено тендер

2 790 077.24 UAH
Номер: 8f78c69114f9464eafafe4576e9f159e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-14-002122-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 2 790 077.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спеціалізовані змазки та рідини
Примітки: 9.604
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Дата опублікування: 14.11.2025 09:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума2 790 077.24 UAH