• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Столярні вироби різні

Оголошено тендер

986 731.00 UAH
Номер: 04873c0e081e4dee94cd499141a7eed3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-12-016735-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 986 731.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Столярні вироби різні
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 12.11.2025 15:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
1. Ворота промислові секційні (Тип 1)
Код ДК 021:2015: 44221300-8 Ворота
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
2. Ворота промислові секційні (Тип 2)
Код ДК 021:2015: 44221300-8 Ворота
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
3. Хвіртка вмонтована в полотно воріт
Код ДК 021:2015: 44221300-8 Ворота
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума986 731.00 UAH