• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плівка з пластифікованого ПВХ

Оголошено тендер

893 800.00 UAH
Номер: f3c1787f279448b782a6633bfd076e19
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-12-012843-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
Очікувана вартість: 893 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плівка з пластифікованого ПВХ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.11.2025 14:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Плівка з пластифікованого ПВХ
Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Кількість 80 рулон
Період постачання до 19.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6641010 - Забезпечення діяльності Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
Сума893 800.00 UAH