• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

499 992.00 UAH
Номер: c021564433194d2c9aba5ad948ec743e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-11-008148-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Диканівська виправна колонія (№12)"
Замовник: Державна установа "Диканівська виправна колонія (№12)"
Очікувана вартість: 499 992.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 11.11.2025 11:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума499 992.00 UAH