• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

сувеніри та подарунки до Дня Збройних сил України

Оголошено тендер

37 710.00 UAH
Номер: 82460d09eb694caaaa192c03f4777a6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-10-005171-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна бюджетна установа «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ „КИЇВ МІЛІТАРІ ХАБ“»
Замовник: Комунальна бюджетна установа «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ „КИЇВ МІЛІТАРІ ХАБ“»
Очікувана вартість: 37 710.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: сувеніри та подарунки до Дня Збройних сил України
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 10.11.2025 11:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума37 710.00 UAH