-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (для потреб гуртожитків установи) код ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія
Оголошено тендер
550 000.80
UAH
Номер:
54da3df627ce46bab9e0af452a79b85f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-06-017798-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563613
-
Адреса:
78250, Україна, Івано-Франківська область, с. Товмачик, вулиця Привокзальна будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563613
-
Адреса:
78250, Україна, Івано-Франківська область, с. Товмачик, вулиця Привокзальна будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
550 000.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (для потреб гуртожитків установи) код ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
06.11.2025 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти спеціального фонду
Сума550 000.80 UAH