-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, код НК 031:2024 С0205 Пристрої для серцево-судинної системи. Пристрої для кардіодіагностики. НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф Електрокардіограф ЮКАРД 100 без телеметрії або еквівалент
Оголошено тендер
62 060.00
UAH
Номер:
0cf8692a000246b6b9fbd1316ac1427f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-05-000494-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
62 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, код НК 031:2024 С0205 Пристрої для серцево-судинної системи. Пристрої для кардіодіагностики. НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф
Електрокардіограф ЮКАРД 100 без телеметрії або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.11.2025 08:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума62 060.00 UAH