• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради

Оголошено тендер

386 750.00 UAH
Номер: 746f8ce1723146b68e857e2d63f677a9
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-03-013875-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 386 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.11.2025 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума386 750.00 UAH