• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів марки Фіат (в тому числі гарантійного обслуговування автомобілів марки Фіат) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2025-10-10-010566-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)

Оголошено тендер

540 000.00 UAH
Номер: 3ae38fb3a7db4657b6b450953fb8f71c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-03-004911-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 540 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів марки Фіат (в тому числі гарантійного обслуговування автомобілів марки Фіат) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2025-10-10-010566-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 03.11.2025 11:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума540 000.00 UAH