• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

База даних "Експертус" за рівнем Юрист компанії PRO (право на використання) 12 міс.

Оголошено тендер

16 055.00 UAH
Номер: e4e9463ce20e4bccb27c2d13c2dfae44
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-31-007931-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Очікувана вартість: 16 055.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: База даних "Експертус" за рівнем Юрист компанії PRO (право на використання) 12 міс.
Примітки: Закупівлі здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.10.2025 13:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума16 055.00 UAH