-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (кейтеринг)
Оголошено тендер
82 000.00
UAH
Номер:
0fb491d1aa1b44419dfedf3de76b4395
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-29-018754-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24618851
-
Адреса:
48514, Україна, Тернопільська область, село Біла, вул. Буракова, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24618851
-
Адреса:
48514, Україна, Тернопільська область, село Біла, вул. Буракова, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
82 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (кейтеринг)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.10.2025 23:16
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Дана закупівля здійснюється з метою забезпечення гарячим харчуванням дітей пільгових категорій під час навчального процесу в навчальному закладі.
-
Дата публікації:
29.10.2025 23:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 1-4 класів
Кількість
1063 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-9 класів
Кількість
398 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 10-11 класів
Кількість
112 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧортківська
Сума37 250.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧортківська
Сума44 750.00 UAH