-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ) * Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (Ідентифікатор закупівлі, що не відбулась - UA-2025-10-17-007541-a)
Оголошено тендер
835 577.40
UAH
Номер:
4f5284de155a405897034af57e181a52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-29-018367-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
835 577.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ) * Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (Ідентифікатор закупівлі, що не відбулась - UA-2025-10-17-007541-a)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
29.10.2025 21:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума835 577.40 UAH