-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Оголошено тендер
1 705 260.00
UAH
Номер:
ad201cac219749f08a06a3136dec4dba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-29-001054-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 705 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
29.10.2025 09:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
100 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсон
Сума1 705 260.00 UAH