-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
293 304.72
UAH
Номер:
21d6e818c8e846c58b9028df509bbafb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-28-009856-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
293 304.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (Природний газ)
Примітки:
Враховуючи відмінені відкриті торги 22.10.2025 р. через відсутність учасників процедури закупівлі та відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг длязамовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на періоддії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня йогоприпинення або скасування, затверджених постановою Кабінету МіністрівУкраїни від 12.10.2022 № 1178 на період листопад-грудень 2025 року.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
28.10.2025 13:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (Природний газ)
Кількість
17.2 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1025 - Надання загальної середньої освіти навчально-реабілітаційними центрами для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівці
Сума191 029.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти спецфонду
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума102 275.72 UAH