-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл. Лот №1 31214160-8 Пневматичні вимикачі (Вакуумні вимикачі) Лот №2 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено тендер
1 640 000.00
UAH
Номер:
43afc1eedbea4a0f921f9bba6d803806
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-28-011145-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 640 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл. Лот №1 31214160-8 Пневматичні вимикачі (Вакуумні вимикачі)
Лот №2 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
28.10.2025 14:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 640 000.00 UAH