-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів початкових класів
Оголошено тендер
280 280.00
UAH
Номер:
45fa7bb3deaf4146a6027d52273f573f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-28-001388-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №10 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33724047
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ВИДУМКА будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №10 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33724047
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ВИДУМКА будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування учнів початкових класів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.10.2025 09:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів початкових класів
Кількість
5096 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума196 196.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума84 084.00 UAH