-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі в осях 1-4 будівлі ремонтно-допоміжної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23
Оголошено тендер
3 303 462.00
UAH
Номер:
3b046f37cd0744158c25aa5db9aacce9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-27-018810-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 303 462.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт покрівлі в осях 1-4 будівлі ремонтно-допоміжної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
27.10.2025 17:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт покрівлі в осях 1-4 будівлі ремонтно-допоміжної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума3 303 462.00 UAH